Wedstrijd schema seizoen 2017 - 2018

 

Wedstrijd nummer datum tijd Thuis team Uit team Accommodatie Accommodatie stad Veld Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Fluiten
1517 16-9-2017 15:30 BC Triple Threat MSE 3 Anoeta MSE 1 Spaarnehal HAARLEM Veld 2      
1522 16-9-2017 17:15 AMVJ-Amsterdam MSE 3 Anoeta MSE 2 Ookmeer AMSTERDAM Veld 2      
750 21-9-2017 19:30 Anoeta MSE 1 BV Early Bird MSE 3 Apollohal AMSTERDAM Veld 4 Bart v/d Veldt Sasa Skrbic Fluiten H2
2981 21-9-2017 21:15 Anoeta MSE 2 BC Schrobbelaar MSE 4 Apollohal AMSTERDAM Veld 4 Edwin v/d Heiden Frank Jacobs Fluiten H1
1526 28-9-2017 20:30 BV Aalsmeer MSE 3 Anoeta MSE 2 De Bloemhof AALSMEER Veld 1      
1515 30-9-2017 21:15 Hillegom'85 MSE 1 Anoeta MSE 1 De Vosse HILLEGOM Veld 1      
2837 5-10-2017 19:30 Anoeta MSE 2 SV Christofoor MSE 2 Apollohal AMSTERDAM Veld 4 Egbert Jansen Paul Ram Fluiten H1
2805 5-10-2017 21:15 Anoeta MSE 1 SV Christofoor MSE 1 Apollohal AMSTERDAM Veld 4 Paul v/d Wal Antoine Reniers Fluiten H2
1198 2-11-2017 19:30 Anoeta MSE 1 JAWS MSE 1 Apollohal AMSTERDAM Veld 4 Michel Kool  George v/d Graaf Fluiten H2
2225 2-11-2017 21:15 Anoeta MSE 2 Mapleleaves MSE 1 Apollohal AMSTERDAM Veld 4 Reinier Hayes Robin Nieuwenhoff Fluiten H1
1523 10-11-2017 19:30 Windmills MSE 5 Anoeta MSE 2 Sporthal Zaanstad-Zuid ZAANDAM Veld 1      
1513 10-11-2017 20:00 A.P.G.S. MSE 1 Anoeta MSE 1 Politie Opleidingscentrum Overamstel AMSTERDAM Veld 1      
2990 16-11-2017 19:30 Anoeta MSE 2 Flashing Heiloo MSE 3 Apollohal AMSTERDAM Veld 4 Frank van Gemert Menno Roeland Fluiten H1
2656 16-11-2017 21:15 Anoeta MSE 1 Break Out '88 MSE 1 Apollohal AMSTERDAM Veld 4 Bart v/d Veldt Vuk Vuckcevic Fluiten H2
1524 1-12-2017 20:45 BV Hoofddorp MSE 4 Anoeta MSE 2 Sportcomplex Koning Willem-Alexander HOOFDDORP Veld 2      
1511 2-12-2017 17:45 Novo Stars MSE 1 Anoeta MSE 1 De Steupel NIEUWKOOP Hal 2 Veld 2      
1578 7-12-2017 19:30 Anoeta MSE 1 Old Birds MSE 1 Apollohal AMSTERDAM Veld 4 Antoine Reniers Michel Kool Fluiten H2
777 7-12-2017 21:15 Anoeta MSE 2 BV Enkhuizen MSE 2 Apollohal AMSTERDAM Veld 4 Edwin v/d Heiden Frank Jacobs Fluiten H1
3135 15-12-2017 19:15 D.W.V. MSE 1 Anoeta MSE 2 De Weeren AMSTERDAM Veld 2      
1508 17-12-2017 16:30 Monks MSE 1 Anoeta MSE 1 't Spil MONNICKENDAM Veld 1      
2138 11-1-2018 19:30 Anoeta MSE 2 AMVJ-Amsterdam MSE 3 Apollohal AMSTERDAM Veld 4 Reinier Hayes Egbert Jansen Fluiten H1
569 11-1-2018 21:15 Anoeta MSE 1 BC Triple Threat MSE 3 Apollohal AMSTERDAM Veld 4 Bart v/d Veldt Sasa Skrbic Fluiten H2
1516 20-1-2018 20:45 BV Early Bird MSE 3 Anoeta MSE 1 Karekiet PURMEREND Veld 1      
1000 25-1-2018 19:30 Anoeta MSE 1 Hillegom'85 MSE 1 Apollohal AMSTERDAM Veld 4 Paul v/d Wal George v/d Graaf Fluiten H2
702 25-1-2018 21:15 Anoeta MSE 2 BV Aalsmeer MSE 3 Apollohal AMSTERDAM Veld 4 Menno Roeland Paul Ram Fluiten H1
1520 3-2-2018 18:30 SV Christofoor MSE 2 Anoeta MSE 2 Sporthoeve BADHOEVEDORP Veld 2      
1509 3-2-2018 20:15 SV Christofoor MSE 1 Anoeta MSE 1 Sporthoeve BADHOEVEDORP Veld 2      
1519 11-2-2018 15:30 BC Schrobbelaar MSE 4 Anoeta MSE 2 Sportcentrum Universum AMSTERDAM Veld 2      
1514 8-3-2018 19:30 JAWS MSE 1 Anoeta MSE 1 Apollohal AMSTERDAM Veld 4      
1521 10-3-2018 18:15 Mapleleaves MSE 1 Anoeta MSE 2 Waterakkers De HEEMSKERK Veld 1      
2129 15-3-2018 19:30 Anoeta MSE 2 Windmills MSE 5 Apollohal AMSTERDAM Veld 4 Paul Ram Robin Nieuwenhoff Fluiten H1
1532 15-3-2018 21:15 Anoeta MSE 1 A.P.G.S. MSE 1 Apollohal AMSTERDAM Veld 4 George v/d Graaf Michel Kool Fluiten H2
1510 24-3-2018 20:30 Break Out '88 MSE 1 Anoeta MSE 1 Wieringen Sporthal HIPPOLYTUSHOEF Veld 2      
1518 25-3-2018 15:30 Flashing Heiloo MSE 3 Anoeta MSE 2 Het Vennewater HEILOO Veld 2      
2286 5-4-2018 19:30 Anoeta MSE 1 Novo Stars MSE 1 Apollohal AMSTERDAM Veld 4 Bart v/d Veldt Vuk Vuckcevic Fluiten H2
1025 5-4-2018 21:15 Anoeta MSE 2 BV Hoofddorp MSE 4 Apollohal AMSTERDAM Veld 4 Reinier Hayes Frank Jacobs Fluiten H1
1512 12-4-2018 21:15 Old Birds MSE 1 Anoeta MSE 1 Karekiet PURMEREND Veld 1      
1525 14-4-2018 17:00 BV Enkhuizen MSE 2 Anoeta MSE 2 De Drecht ENKHUIZEN Veld 2      
3145 19-4-2018 19:30 Anoeta MSE 2 D.W.V. MSE 1 Apollohal AMSTERDAM Veld 4 Frank van Gemert Menno Roeland Fluiten H1
2971 19-4-2018 21:15 Anoeta MSE 1 Monks MSE 1 Apollohal AMSTERDAM Veld 4 Paul v/d Wal Sasa Skrbic Fluiten H2

 

 

Deze web pagina wordt onderhouden door het secretariaat van Anoeta